Open avonden Mijdrecht en Vinkeveen
De open avonden van het VeenLanden College waren op dinsdag 29 januari in Vinkeveen en op donderdag 31 januari 2019 in Mijdrecht.
De leerlingen uit groep 8 en hun ouders/verzorgers kwamen op deze avonden meer te weten over het VeenLanden College. Aan elke talent wordt gedacht op het VeenLanden College: de sportklas, het ondernemende onderwijs, talentenjacht, de musicalgroep, de taalprogramma’s: Goethe, Anglia en Delf en de Science & Maker Education met hun NLT club op de vrijdagmiddag.
In Vinkeveen was veel belangstelling voor het gepersonaliseerde onderwijs GO-VLC. Een persoonlijke coach en leren op je eigen manier, op je eigen niveau en in je eigen tempo: het is vanzelfsprekend op deze locatie. Dat leerlingen er redzaam van worden, blijkt wel uit de rondleidingen die zij geven. Het is moeilijk om niet heel enthousiast te worden over deze vorm van onderwijs wanneer je naar de leerlingen luistert.
The Rent Company
Alle leerlingen op beide locaties hebben een eigen laptop op school; de school heeft daartoe een samenwerking met The Rent Company. U kunt hier meer lezen over laptops, software en The Rent Company.
Digitaal onderwijs
In Mijdrecht wordt de laptop gebruikt naast de boeken en in Vinkeveen is het onderwijs hoofdzakelijk digitaal door het vergaande gepersonaliseerde karakter van het onderwijs: GO-VLC. De alsmaar voortschrijdende informatietechnologie binnen de vestigingen zorgt ervoor dat het onderwijs gevarieerd en gepersonaliseerd aangeboden kan worden.
Het VeenLanden College kijkt terug op geslaagde open avonden in goede sfeer.
Hier kun je je nog inschrijven voor de lesmiddag op locatie Mijdrecht op woensdag 20 februari 2019. Leerlingen uit Noord-Holland voor wie deze datum in hun voorjaarsvakantie valt, kunnen telefonisch contact opnemen met de administratie van het VeenLanden College. Je bent welkom op het VeenLanden College en zo is het maar net.
Inschrijven
- woensdag 6 maart 2019
16.00 – 17.30 uur op locatie Mijdrecht
19.00 – 20.30 uur op locatie Mijdrecht - donderdag 7 maart 2019
16.00 – 17.30 uur op locatie Mijdrecht
19.00 – 20.30 uur op locatie Vinkeveen - woensdag 13 maart 2019 (in verband met de kernprocedure Amstelland en Meerlanden)
-
- 16.00 – 17.30 uur op locatie Mijdrecht
Je kunt naar keuze inschrijven in Mijdrecht of Vinkeveen, ongeacht de locatie van plaatsing.
Voor een checklist over wat je meeneemt bij de inschrijving, verwijzen we je naar deze pagina.